Set skleniček Diamond, crystalite, objem 6x 260ml

Kód výrobku:
C2KE38-0-99T41-260
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Diamond
Objem:
6x 260 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
908,- Kč
Set skleniček Diamond, crystalite, objem 6x 260ml

Diamant… nejlepší přítel ženy? Mistři ze sklárny CRYSTALITE BOHEMIA se nechali inspirovat tímto drahým kamenem a vznikla velice povedená edice bezolovnatého skla inspirovaná diamanty s názvem DIAMOND. Třpyt a kouzlo diamantů naleznete v každém výrobku této edice. V nabídce jsou buď čiré skleničky, vázy, mísy, džbány nebo láhve.

 

Krásné a elegantní vysoké skleničky, které můžete použít na vodu, limonády, či na alkoholické long drinky. Skleničky se skvěle hodí jak pro každodenní použití v domácnosti, tak i na zahradní párty, na terasu či k bazénu. Navíc pokud necháte na sklenice dopadat sluneční paprsky, budou se sklenice třpytit a házet krásné barevné odlesky.

 

Sklenice je z velmi úspěšné a právem oblíbené kolekce Diamond, kde jsou po vnějších stranách výrobků vylisované čtvercové či obdélníkové segmenty připomínající diamanty. Vysoké sklenice Diamond mají těchto diamantových segmentů přesně 120 o velikosti přibližně 1,5x1,5 cm, vnitřní strana skleničky je pak dokonale hladká což je praktické při běžném či každodenním použití sklenic. Sklenice Diamond jsou vyrobené z bezolovnatého křišťálu, tzv. crystalite, kde jsou olověné složky nahrazené složkami na bázi titanu, díky kterému získávají sklenice téměř totožné vlastnosti jako pravé křišťálové sklenice. Především pak co se zvonivosti a lomu světla týče. Sklenice Diamond 260 ml jsou vysoké 15 cm a mají průměr 7 cm po celé své výšce. Váha jedné sklenice je 0,5 Kg a celého balení pak lehce přes 3 Kg. Sklenice dodáváme v originálním balení po 6-ti kusech v kartonové krabičce s logem výrobce Crystal Bohemia o rozměrech 23x15x16 cm.

 

Sklenice Diamond 260 ml lze velmi dobře kombinovat s nižšími sklenicemi vhodnými např. na whisky, rum nebo třeba i jen na vodu a dále se džbánem o objemu 1,25 l. Mimo sklenice a džbán jsou v nabídce vázy, mísy, láhev se zátkou, ale dokonce i sklenice na víno a sekt.

Související zboží

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace