Mísa Diamond, crystalite, průměr 280 mm

Kód výrobku:
C6KE30-0-99T41-280
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Diamond
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Průměr:
280 mm
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
1 029,- Kč
Mísa Diamond, crystalite, průměr 280 mm

Diamant… nejlepší přítel ženy? Mistři ze sklárny CRYSTALITE BOHEMIA se nechali inspirovat tímto drahým kamenem a vznikla velice povedená edice bezolovnatého skla inspirovaná diamanty s názvem DIAMOND. Třpyt a kouzlo diamantů naleznete v každém výrobku této edice. V nabídce jsou buď čiré skleničky, vázy, mísy, džbány či láhve.

 

Mísa Diamond je pravidelného půlkruhového tvaru s diamantovým vzorem. Čtvercové diamantové segmenty jsou umístěny ve čtyřech řadách a dvaceti sloupcích. Mísa má tedy 80 těchto diamanty připomínající segmenty. Dno je hladké, zespodu vypouklé dovnitř a má průměr 9,5 cm. Vrchní a zároveň nejširší část mísy má průměr 28 cm a na výšku má mísa Diamond 14 cm. Vnitřek mísy je krásně hladký což je praktické pro čištění. Mísa váží 3,8 Kg.

 

Mísa Diamond je z crystalite, což je bezolovnatý křišťál, ve kterém jsou olověné složky nahrazené jinými bezolovnatými složkami, přičemž vlastnosti skleněných výrobků mají prakticky totožné vlastnosti a to jak lomu světla, zvonivosti, tak i hustotou a váhou samotné skloviny. Mísu Diamond 280 mm zasíláme v originální kartonové krabici s logem výrobce o rozměru 29x29x16 cm. Mísu dodáváme balenou v hedvábném papíře a probalenou bublinkovou fólii pro maximální ochranu během přepravy zboží.

 

Mísu Diamond 280 mm můžete skvěle kombinovat s dalšími výrobky řady Diamond, například s vázami, láhví, džbánem, či skleničkami. Kolekce Diamond je velmi oblíbená a patří k našim nejprodávanějším kolekcím z bezolovnatého křišťálu.

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace