Set sklenice na víno Diamond, crystalite, objem 6x 120 ml

Kód výrobku:
C1KD27-99T41-120
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Diamond
Objem:
6x 120 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Země původu:
Česká republika
1 029,- Kč
Set sklenice na víno Diamond, crystalite, objem 6x 120 ml

Zcela netypické provedení sklenic na víno o objemu 120 ml, které okamžitě zaujme každého. Jedná se o výrazně dekorované sklenice s tlustostěnným sklem, kde váha jedné skleničky je 0,34 Kg. Kolem dokola je celkem 60 pravidelných čtvercových segmentů, které mají evokovat broušené diamanty. Zevnitř je sklenička krásně hladká. Výška skleničky je 22 cm, průměr dýnka je 6 cm a průměr horní části sklenice je 6 cm. Sklenička je vyrobená z ekologického bezolovnatého křišťálu, kde při výrobě byly nahrazeny olovnaté složky jinými ekologičtějšími složkami s příměsí titanu a díky němu získávají skleničky velmi podobných vlastností jako by se jednalo o klasický olovnatý křišťál.

 

Skleničky na víno Diamond nabízíme v celém setu 6 kusů v originální krabičce od výrobce. Uvedená cena na našem obchodě je za celý set, tedy za všech 6 kusů. Dárková, modrá krabička má rozměr 24x20x13 cm a má váhu 2,2 Kg.

 

Kolekce Diamond patří k nejprodávanějším a nejúspěšnějším kolekcím z bezolovnatého křišťálu. Doporučujeme skleničky vhodně doplnit některým z dalších výrobků Diamond. K mání jsou vázy, mísy, sklenice na vodu, sklenice na whisky, džbán a láhev.

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace