Váza Diamond, crystalite, výška 255 mm

Kód výrobku:
C8KG31-0-99T41-255
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Diamond
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Výška:
255 mm
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
920,- Kč
Váza Diamond, crystalite, výška 255 mm

Diamant… nejlepší přítel ženy? Mistři ze sklárny CRYSTALITE BOHEMIA se nechali inspirovat tímto drahým kamenem a vznikla velice povedená edice bezolovnatého skla inspirovaná diamanty s názvem DIAMOND. Třpyt a kouzlo diamantů naleznete v každém výrobku této edice. V nabídce jsou buď čiré skleničky, vázy, mísy, džbány nebo láhve či přímo whisky sety.

 

Nejnižší váza z kolekce Diamond s výškou 25,5 cm má průměr dna 7 cm. Směrem vzhůru se průměr vázy rozšiřuje a to přibližně do poloviny výšky a dále směrem vzhůru již má stejný průměr 13,5 cm. Vnější strana vázy má velmi výraznou reliéfovitou úpravu s pravidelnými obdélníkovými segmenty imitující diamanty, kterých na váze naleznete přesně 60. Vnitřní stran vázy je krásně hladká, což je velmi praktické při případném čištění. Celá kolekce Diamond je velice zdařilá a patří k nejoblíbenějším dekorům z bezolovnatého křišťálu. Plná krása těchto výrobků z edice Diamond se pak projeví na světlejších místech a především pokud na ně necháme dopadat sluneční paprsky, kdy můžeme obdivovat nádherné odlesky a lomy světla.

 

Váza Diamond je robustní a stabilní váza vyrobená z crystalite, což je verze křišťálové skloviny bez použití olověných složek. Díky novému složení skloviny je dosaženo velmi podobných vlastností jako u křišťálového skla. Navíc crystalite je o něco tvrdší a tedy i odolnější před poškrábáním a rozbitím a lze jej mýt v myčce na nádobí. Vázu Diamond zasíláme v originální krabičce od výrobce o rozměrech 26x15x15 cm. Každou vázu před odesíláním kontrolujeme a taktéž navíc balíme do hedvábného papíru a bublinkové fólie, abychom Vám zajistili 100% jistotu doručení nerozbitého výrobku.

 

Vázu Diamod 255 mm rozhodně doporučujeme umístit do interiéru v kombinaci s jiným výrobkem stejné řady Diamond, čímž se podtrhne krása a elegance diamantového vzoru. Všechny výrobky z kolekce Diamond Crystalite je možné umístit jak do moderního tak i tradičněji zařízeného interiéru.

 

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace