Mísa Diamond, crystalite, průměr 325 mm

Kód výrobku:
C6KE78-0-99T41-325
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Diamond
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Průměr:
325 mm
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
1 065,- Kč
Mísa Diamond, crystalite, průměr 325 mm

Diamant… nejlepší přítel ženy? Mistři ze sklárny CRYSTALITE BOHEMIA se nechali inspirovat tímto drahým kamenem a vznikla velice povedená edice bezolovnatého skla inspirovaná diamanty s názvem DIAMOND. Třpyt a kouzlo diamantů naleznete v každém výrobku této edice. V nabídce jsou buď čiré skleničky, vázy, mísy, džbány a láhve.

 

Dekor mísy Diamond jak je patrné z názvu, je inspirován broušeným diamantem. Jedná se o velmi robustní a těžkou mísu vážící 4,1 Kg s velkým plochým dnem, který má průměr 25 cm. Směrem vzhůru se mísa rozšiřuje a navrchu mísy je průměr 32,5 cm. Mísa je vysoká jen 9 cm. Dekor diamantů se opakuje v 3 řadách horizontálně 20 řadách vertikálně. Vzhledem k placatějšímu tvaru mísy se výborně hodí například na ovoce, či vánoční dekorace. Stejně tak bude skvělým interiérovým doplňkem prázdná mísa sama o sobě.

 

Mísa Diamond je vyrobená z bezolovnatého křišťálu, taktéž nazývaného crystalite, kdy olověné složky obsažené v křišťálu jsou nahrazeny jinými složkami, přičemž se dosahuje velmi podobných vlastností jako u olověného kříšťálu. Mísu dodáváme v originální kartonové krabičce s logem výrobce o rozměru 34x34x11 cm. Každou mísu nad rámec balení výrobce probalujeme do hedvábného papíru a následně do bublinkové fólie, aby bylo dosaženo maximální možné ochrany během přepravy zboží.

 

Kolekce Diamond je pravděpodobně ta nejúspěšnější a nejprodávanější kolekce z crystalite a je také velmi obsáhlá. Najdete v ní další mísu s kulatějším tvarem, dále tři různé vázy, láhev, džbán, skleničky na vodu, na whisky a také na víno. Mísu Diamond 325 mm rozhodně doporučujeme skombinovat alespoň s jednou vázou nebo skleničkami.

Související zboží

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace