Set skleniček Diamond, crystalite, objem 6x 230 ml

Kód výrobku:
C2KE38-0-99T41-230
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Diamond
Objem:
6x 230 ml
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
847,- Kč
Set skleniček Diamond, crystalite, objem 6x  230 ml

Diamant… nejlepší přítel ženy? Mistři ze sklárny CRYSTALITE BOHEMIA se nechali inspirovat tímto drahým kamenem a vznikla velice povedená edice bezolovnatého skla inspirovaná diamanty s názvem DIAMOND. Třpyt a kouzlo diamantů naleznete v každém výrobku této edice. V nabídce jsou pestrá paleta skleněných výrobku z edice Diamond

 

Elegantní a stylová sklenička na whisky, rum nebo prostě jen na vodu či oblíbenou limonádu. Sklenice jsou čiré, a proto se hodí k jakémukoliv prostírání či příležitosti a díky svému vzhledu dávají punc luxusu a elegance. Sklenice Diamond mají 230 ml, na výšku mají 10 cm a průměr 8 cm. Váha jedné sklenice je 0,4 Kg. Vnější strana sklenice má vylisované čtvercové výlisky napodobující strukturu diamantů, Jeden tento segment má rozměr 1,3x1,3 cm a naleznete jich na jedné sklenici rovných 90. Křišťálová sklenička Diamond je vyrobená z bezolovnatého křišťálu, který se taktéž označuje jako crystalite a má téměř totožné vlastnosti jako pravý olověný křišťál.

 

Skleničky zasíláme vždy po 6-ti kusech v originální papírové krabičce o rozměru 25x16x11 cm. Skleničky jsou mezi sebou oddělené přepážkami. Před odesíláním každou skleničku kontrolujeme a balíme do hedvábného papíru a bublinkové fólie, abychom pro Vás zajistili vždy bezproblémové doručení bez jakéhokoliv poškození.

 

Pokud si pořizujete skleničky na whisky, rum či podobné likéry a lihoviny, doporučujeme doplnit skleničky láhví se zátkou, nebo zakoupit přímo dárkově balený whisky set 1+6. Další možností rozšíření série Diamond jsou mísy, vázy, džbán, vysoké sklenice na vodu, sklenice na víno a sklenice na sekt.

Související zboží

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace