Váza Diamond, crystalite, výška 330 mm

Kód výrobku:
C8KG31-0-99T41-330
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Diamond
Obsah PbO:
0% - Čirý crystalite
Výška:
330 mm
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
1 041,- Kč
Váza Diamond, crystalite, výška 330 mm

Diamant… nejlepší přítel ženy? Mistři ze sklárny CRYSTALITE BOHEMIA se nechali inspirovat tímto drahým kamenem a vznikla velice povedená edice bezolovnatého skla inspirovaná diamanty s názvem DIAMOND. Třpyt a kouzlo diamantů naleznete v každém výrobku této edice. V nabídce jsou buď čiré skleničky, vázy, mísy, džbány nebo láhve.

 

Všechny výrobky z kolekce Diamond vynikají skvělým elegantní designem inspirovaným právě broušenými diamanty. Velkou výhodou této kolekce je poměrně široký výběr výrobků, o které můžete vždy svou sbírku rozšířit.

 

Váza Diamond 330 mm je ze všech váz této kolekce nejvyšší a také nejelegantnější. Váza je vhodná především pro vysoké kytice nebo jednotlivě řezané vysoké květy. Váza je natolik dekorativní, že i samotná váze bez květů bude naprostou dominantou vašeho interiéru. Na výšku má vázu 33 cm, průměr dna je necelých 8 cm a vnější průměr vázy v horní části je necelých 14 cm. I přes svůj úzký tvar je váze velmi stabilní a to také díky své váze. Obdélníkové diamantové segmenty jsou umístěny v 6 řadách a 12 sloupcích.

 

Váza Diamond 330 mm je vyrobená z odlehčeného bezolovnatého křišťálu, nazývaného taktéž crystalite, kde sklovina neobsahuje žádné olověné složky, které jsou nahrazeny jinými složkami obsahující titan, díky kterému získává výsledný výrobek téměř naprosto stejných vlastností jako výrobky z křišťálové skloviny.

 

 

Tuto skvělou designovou vázu dodáváme v originálním balení v kartonové krabičce o rozměru: 35x14,5x14,5 cm. Vázy před odesíláním vždy zkontrolujeme a následně nad rámec balení výrobce balíme do hedvábného papíru a bublinkové fólie pro zajištění maximální možné ochrany vázy před rozbitím.

 

Velice doporučujeme doplnit vázu některým dalším výrobkem z řady Diamond, například mísou, džbánem, nebo jen skleničkami. Skvěle pak vynikne elegance a diamantový vzor.

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace