Džbán Diamond, crystalite, objem 1250 ml

Kód výrobku:
C3K758-0-99T41-125
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Diamond
Objem:
1250 ml
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
908,- Kč
Džbán Diamond, crystalite, objem 1250 ml

Diamant… nejlepší přítel ženy? Mistři ze sklárny CRYSTALITE BOHEMIA se nechali inspirovat tímto drahým kamenem a vznikla velice povedená edice bezolovnatého skla inspirovaná diamanty s názvem DIAMOND. Třpyt a kouzlo diamantů naleznete v každém výrobku této edice.

 

Zdobený a elegantní džbán Diamond je vysoký 27 cm, průměr dna je 9 cm a průměr vrchní – nejširší části je 14 cm. Objem džbánu je 1,25 litrů a váha samotného džbánu je 2,4 Kg. Vnější strana džbánu je pokryta čtvercovými segmenty inspirovanými diamanty. Celkem jich na džbánu je 72. Vnitřní strana džbánu je hladká což je velmi pohodlné a praktické při používání.

 

Džbán Diamond je vyroben z bezolovnatého křišťálového skla s velmi podobnými vlastnostmi, jako mají křišťálové výrobky. Džbán je možné využívat ke každodennímu použití a lze jej mýt v myčce na nádobí. Velmi doporučujeme džbán Diamond doplnit o skleničky Diamond buď vysoké či nízké.

 

Džbán Diamond dodáváme v originální kartonové krabičce s logem výrobce s rozměry 28x16x16 cm. Džbán před odesláním kontrolujeme a balíme do hedvábného papíru a bublinkové fólie, aby nedošlo k poškození během přepravy.

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace