Váza Diamond, crystalite, výška 280 mm

Kód výrobku:
C8KG31-0-99741-280
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Diamond
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Výška:
280 mm
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
956,- Kč
Váza Diamond, crystalite, výška 280 mm

Diamant… nejlepší přítel ženy? Mistři ze sklárny CRYSTALITE BOHEMIA se nechali inspirovat tímto drahým kamenem a vznikla velice povedená edice bezolovnatého skla inspirovaná diamanty s názvem DIAMOND. Třpyt a kouzlo diamantů naleznete v každém výrobku této edice. V nabídce jsou buď čiré skleničky, vázy, mísy, džbány nebo také sklo s mírným růžovým nebo fialovým nádechem.

 

Váza Diamond 280 mm je jedna ze tří váz ve své kolekci. Jedná se o pravidelnou vázu s kulatým půdorysem. Váza se odspodu směrem vzhůru rozšiřuje přibližně do poloviny výšky a následně již udržuje stejně široký průměr 14,5 cm. Průměr dna je necelých 8 cm. Z vnější strany vázy se opakují obdélníkové segmenty inspirované diamanty, vnitřní strana vázy je pak hladká s jemnými reliéfy. Ať už do vázy dáte na živou kytici nebo necháte stát vázu samo o sobě, vždy upoutá pozornost a stane se dominantou Vašeho interiéru. Pokud navíc necháme na vázu dopadat sluneční paprsky, můžete si užívat nádherných odlesků a pocitu, jakoby byla vaše váza posetá diamanty.

 

Váza je vyrobená z bezolovnatého křišťálu, který se nazývá také crystalite či crystallin, kde jsou olovněné složky používané při výrobě křišťálu nahrazeny jinými složkami na bázi titanu, díky čemuž získá váza Diamond velmi podobných vlastností jako křišťálová váza. Především co se lomu světla a zvonivosti týče. Naopak Crystalite je o něco tvrdším materiálem než křišťál a je více odolný proti poškrábání a lze jej mýt v myčce na nádobí. Vázu Diamond 280 mm dodáváme v originální kartonové krabičce o rozměru 29x16x16 cm. Každou vázu před odesláním kontrolujeme a navíc balíme do hedvábného papíru a bublinkové fólie, aby byla zajištěna maximální ochrana během přepravy zboží.

 

Kolekce Diamond je poměrně rozsáhlá a doporučujeme vázu doplnit například o mísu, džbán či některou z vyráběných skleniček.

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace