Bezpečný způsob balení

Každou zásilku pro vás balíme s nejvyšší pečlivostí. Díky použití mnoha vrstev výplní z různých materiálů docílíme toho, že každá sklenička, váza či svícen bude během přepravy k vám odpočívat v krabici jako v bavlnce. Nelekněte se tedy toho, že krabice bude neúměrně větší než zasílaný produkt. Křišťál je velmi křehký, a proto potřebuje opravdu velkou péči.

Křišťálový výrobek je vždy pečlivě probalen fixační výplní. Tím zamezíme tomu, aby se produkt v krabičce při přepravě pohyboval. Poté tuto krabici pečlivě obalíme nárazy tlumícím materiálem a vložíme do druhé, větší krabice. Také tuto krabici ještě vyplníme tak, aby byla krabička s vaším zbožím stoprocentně v bezpečí. Teprve pak jsme s balením spokojeni a vaši objednávku posíláme za vámi.

Při balení používáme zpevněné kartonové krabice z pětivrstvé vlnité lepenky a pečlivě probalujeme kombinací fixačních meteriálů, jako jsou bublinkové fólie, vzduchové polštářky a polystyrenové fixační polštářky. Používáme výhradně ekologicky nezávadné, recyklovatelné obalové materiály. Námi zvolený způsob balení kříšťálu jsme podrobili zatěžkávajícími testy, abychom nasimulovali i velmi hrubé zacházení s balíky a měli jistotu, že křehký kříšťál bude vždy v pořádku doručen.

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace