Set Whisky Diamond 1+6, crystalite

Kód výrobku:
C99999-9-DIAMOND-000
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Diamond
Objem:
700 ml + 6x230ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
2 178,- Kč
Set Whisky Diamond 1+6, crystalite
Set Whisky Diamond 1+6, crystalite

Whisky set Diamond obsahuje jednu láhev a 6 whisky skleniček. Láhev Diamond má kruhový půdorys o průměru 9,5 cm. Láhev se zátkou je vysoká 27 cm a bez zátky 20,5 cm a má objem 700 ml. Zátka má kulatý tvar s náznaky malých plošek, které mají evokovat vybroušený diamant. Samotná zátka váží téměř 400 g. Láhev má dokola velké množství pravidelných segmentů, které také mají napodobovat diamanty. Tento diamantový efekt je pak více patrný v momentě, kdy se láhev naplní rumem, whisky, likérem, či jinou barevnou lihovinou. Láhev se zátkou váží 2,3 Kg.

 

Skleničky Diamond na whisky mají objem 230 ml. Průměr skleničky je 7 cm a na výšku mají 10 cm. Váha jedné skleničky je 0,4 Kg. Skleničky vypadají naprosto fantasticky, ať si do nich dáte whisky s kostkou ledu, rum, či jen vodu. Při intenzivnějším světle či slunečních paprscích dávají krásné barevné odlesky.

 

Whisky set Diamond 1+6 je dodáván v modré dárkové kartonové kazetě, kde má každá sklenička, láhev i zátka svůj prostor. Před odesíláním zásilky vždy každou skleničku, láhev i zátku probalujeme jemným balícím papírem a následně bublinkovou fólii, abychom všechny komponenty maximálně zafixovali a zajistili proto sebemenšímu pohybu, díky čemuž Vám zboží přijde nepoškozené. Pokud kupujete tento set jako dárek, pak je samozřejmě možné tento probalovací materiál před darováním oddělat. Dárková kazeta má rozměry 36x31x11 cm a váhu přibližně 4,7 Kg.

 

Kolekce Diamond je vůbec nejúspěšnější a nejoblíbenější kolekce z čirého crystalite. Výrobky z kolekce Diamond mají velmi zdařilé provedení, je možné je používat pro běžné užití a zároveň mají jistý punc luxusního zboží. Kolekce Diamond Crystalite zahrnuje kromě láhve a skleniček (které je možné také zakoupit samostatně) vázy, mísy, džbán, vysoké skleničky i skleničky na víno.

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace