Láhev Laguna, crystalite, objem 950 ml

Kód výrobku:
C4C810-99K88-095
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Laguna
Objem:
950 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
1 089,- Kč
Láhev Laguna, crystalite, objem 950 ml

Láhev Laguna je šestihranná láhev v půdorysu s elipsovitým tvarem, přičemž dvě nejdelší protilehlé strany jsou výrazně konkávně prohnuté směrem dovnitř. Zátka je taktéž šestihranná s elipsovitým tvarem a kopíruje tvar láhve. I když se jedná o menší láhev je velmi robustní, jen plné dno má výšku téměř 4 cm. Váha celé láhve Laguna je 1,8 Kg, výška 24 cm a nejdelší strana v nejširším bodě má šířku 14 cm. V kolekci Laguna se ještě vyrábí nízké skleničky na Whisky o objemu 260 ml.

 

Láhev Laguna je balena v papírové/kartonové krabičce s logem výrobce o rozměru 24x14x14 cm. Vnitřek krabičky je rozdělen na prostor pro láhev a samostatně prostor pro zátku, tak aby nedošlo k dotyku těchto dvou komponent a zamezilo se možnému poškrábání či rozbití. Nad rámec balení od výrobce ručně každou láhev probalujeme hedvábným papírem a následně bublinkovou fólii, abychom maximálně ochránili zboží během přepravy a měli 100% jistotu, že Vám láhev dorazí v perfektním, bezvadném stavu.

 

Pokud máte doma či v kanceláři malý bar, je velmi elegantní a působivé, nakombinovat několik různých láhví s jedním jednoduchým univerzálním druhem whisky skleniček.

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace