Set Whisky Laguna 1+6, crystalite

Kód výrobku:
C99999-9-99K88-819
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Laguna
Objem:
950 ml + 6x 260 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
1 827,- Kč
Set Whisky Laguna 1+6, crystalite
Set Whisky Laguna 1+6, crystalite
Set Whisky Laguna 1+6, crystalite

Whisky set Laguna obsahuje jednu láhev se zátkou a šest skleniček na whisky. Láhev Laguna má objem 950 ml, je to šestihranná láhev v půdorysu s elipsovitým tvarem, přičemž dvě nejdelší protilehlé strany jsou výrazně konkávně prohnuté směrem dovnitř. Zátka je taktéž šestihranná s elipsovitým tvarem a kopíruje tvar láhve. I když se jedná o menší láhev je velmi robustní, jen plné dno má výšku téměř 4 cm. Váha celé láhve Laguna je 1,8 Kg, výška 24 cm a nejdelší strana v nejširším bodě má šířku 14 cm.

 

Skleničky Laguna mají objem 260 ml. Dno má taktéž elipsovitý tvar o rozměru 7x4 cm a vrchní hranu skleničky tvoří dokonalý kruh o průměru 9 cm. Na výšku má sklenička Laguna 9,5 cm. Váha jedné skleničky je 0,35 Kg.

 

Set Whisky Laguna 1+6 je dodáván v modré dárkové kazetě s logem výrobce. Kazeta má vnější rozměr 36x30x11 cm a váhu 3,9 Kg. Vnitřek kazety je rozdělen kartonovými přepážkami na několik segmentů pro každý komponent whisky setu. Pro naprostou bezpečnost během přepravy balíme ručně každou skleničku, láhev i zátku do světlého hedvábného papíru a následně do bublinkové fólie tak, aby vše bylo maximálně fixované. Tím Vám zajišťujeme maximální možnou ochranu během přepravy. Samozřejmě pro zasílání whisky setu se vkládá tato dárková kazeta do kartonového obalu z vlnité lepenky a celý vnitřní prostor mezi přepravním obalem a dárkovou kazetou je vyplněn polystyrénovými flo-packy, bublinkovou fólii a podobně, aby ze všech stran dárkové kazety byla několika centimetrová vrstva, tlumící případné nárazy během přepravy.

 

Láhev nebo skleničky Laguna je možné si objednat i samostatně, nejenom v setu.

Související zboží

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace