Set Whisky Safari 1+6, crystalite

Kód výrobku:
C99999-99R83-981
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Safari
Objem:
800ml + 6x 250ml
Obsah PbO:
0% - Bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
2 142,- Kč
Set Whisky Safari 1+6, crystalite

Whisky set obsahuje jednu láhev se zátkou o objemu 800 ml a šest skleniček o objemu 250 ml. Láhev Safari má decentní tvar s velmi silným dnem o výšce 3,5 cm. Láhev je šestistranná a směrem vzhůru se zeštíhluje. Zátka má tvar obrácené kapky a je taktéž šestihranná. Láhev má výšku 30 cm (bez zátky 24 cm), průměr dna je 8,5 cm a v nejširším bodě má láhev průměr 10,5 cm. Váha samotné láhve je 1,3 Kg. Sklenička má tvar kopírující tvar láhev s šesti hranami, vrchní část skleničky je pak kruhový. Výška skleničky o objemu 250 ml je 10 cm, průměr dna má 7,5 cm a průměr horní část skleničky je 8,5 cm. Váha jedné skleničky je 0,43 Kg.

 

Skleněný whisky set Safari je vyroben z crystalite, což je podobný materiál jako křišťálové sklo, ale olověné složky jsou zde nahrazeny jinými složkami s příměsí titanu, díky kterému získá výsledný výrobek téměř totožné vlastnosti jako výrobek z křišťálu, především z hlediska optického jako je třpyt, odlesk a lom světla, tak i technického jako je zvonivost skleniček, vyšší váha a hustota. Výhodou crystalite pak spočívá ve větší tvrdosti, díky které jsou skleničky více odolné proti poškrábání a rozbití a také je možné výrobky mýt v myčce na nádobí.

 

Whisky set Safari 1+6 dodáváme v dárkovém balení se zlatým logem výrobce. Krabička má rozměr 34x32x14,5 cm a váha celého balení je necelé 4 Kg. Uvnitř krabičky jsou přepážky oddělující jednotlivé komponenty setu od sebe pro zajištění maximální ochrany zboží. Každou skleničku i láhev před odesláním balíme do hedvábného papíru a bublinkové fólie, abychom vždy zajistili, že Vám bude Whisky set Safari doručen nepoškozený.

Související zboží

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace