Láhev Safari, crystalite, objem 800 ml

Kód výrobku:
C4KA09-0-99R83-080
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Safari
Objem:
800 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
1 210,- Kč
Láhev Safari, crystalite, objem 800 ml

Malá, decentní láhev s drobným podstavcem a s proporčně velmi tlustým dnem o výšce 3,5 cm. Tělo láhve je šestihranné a směrem vzhůru se výrazně zeštíhluje. Zátka má tvar obrácené kapky s šesti liniemi. Celá láhev Safari měří na výšku 30 cm, bez zátky pak 24 cm. Průměr dna je 8,5 cm a nejširší průměr láhve je pak 10,5 cm. Váha láhve je 1,3 Kg.

 

Láhev Safari je vyrobená z tlustostěnného bezolovnatého křišťálu, tzv. crystalite, kde jsou složky olova nahrazeny titanem. Výroba takového výrobku je výrazně ekologičtější a levnější přičemž finální výrobek vykazuje téměř naprosto stejné vlastnosti jako olověný křišťál, co se lomu světla a hustoty skloviny týče.

 

Láhev Safari dodáváme v originální modré dárkové krabičce se zlatým logem výrobce. Krabička má rozměr 29x13x13 cm. Vnitřek krabičky je předělen přepážkou oddělující láhev od zátky pro zajištění maximální ochrany zboží před rozbitím či poškrábáním. Nad rámec balení od výrobce každou láhev balíme do hedvábného papíru a následně do bublinkové fólie tak, aby vše uvnitř krabičky bylo vždy maximálně fixované, a tím jsme zajistili, že Vám zboží vždy dorazí v naprostém pořádku.

 

Láhev Safari můžete rozšířit o skleničky na víno či skleničky na whisky a vodu. Taktéž nabízíme exklusivní řadu Safari Gold, Safari Rubín, Safari Platinum.

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace