Set Whisky Quadro 1+6, crystalite

Kód výrobku:
C99999-9-QUADRO-000
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Quadro
Objem:
850 ml + 6x 340 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
1 694,- Kč
Set Whisky Quadro 1+6, crystalite
Set Whisky Quadro 1+6, crystalite

Whisky set Quadro obsahuje jednu láhev 850 ml a 6 skleniček na whisky. Jedná se o jednoduchou láhev s čtvercovým půdorysem o rozměru 10,5x10,5 cm, která se směrem nahoru stáčí do leva, kde vytváří téměř kulatý tvar. Taktéž zátka se stáčí odspodu vzhůru směrem doleva. Láhev je vysoká 28 cm včetně zátky, bez zátky pak 21,5 cm a váha 2,1 Kg.

 

Sklenička Diamond na whisky má objem 340 ml, má čtvercový půdorys o rozměru 6,5 x 6,5 a horní okraj skleničky, který je téměř kulatý má průměr 9 cm. Sklenička na výšku má 9,5 cm a váží téměř 400 g. Jak skleničky, tak láhev se velmi dobře drží v ruce.

 

Whisky set Diamond dodáváme v modré dárkové kazetě z kartonu s logem výrobce. Každý komponent ze setu má v kazetě svůj prostor. Protože nám velmi záleží na tom, aby zboží bylo vždy a za všech okolností doručeno nepoškozeno, balíme jak skleničky, tak láhev i zátku do jemného, hedvábného papíru a do bublinkové fólie a pečlivě s bublinkovou fólií vyplníme veškerý volný prostor v kazetě. Tím zajistíme maximální fixaci zboží a její neporušenost.

 

Kolekce Quadro od Crystalite Bohemia obsahuje kromě láhve a skleničky na whisky, ještě vysoké skleničky „long“, džbán a menší láhev o objemu 500ml. Jak láhve, tak i skleničky je možné zakoupit jednotlivě nejenom ve whisky setu.

Související zboží

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace