Láhev Quadro, crystalite, objem 850 ml

Kód výrobku:
C4C745-1-99A44-850
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Quadro
Objem:
850 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
1 137,- Kč
Láhev Quadro, crystalite, objem 850 ml

Láhev Quadro je jednou z nejprodávanějších láhví z čirého bezolovnatého křišťálu tzv. crystalite. Jedná se o jednoduchou láhev s čtvercovým půdorysem o rozměru 10,5x10,5 cm, která se směrem nahoru stáčí do leva, kde vytváří téměř kulatý tvar. Taktéž zátka se stáčí odspodu vzhůru směrem doleva. Jedná se o láhev na kterou lze na zakázku vypískovat například věnování, či láhev dále jinak dekorovat s ohledem na velké čiré plochy.

 

Láhev je vysoká 28 cm včetně zátky, bez zátky pak 21,5 cm. Váha láhve je 2,1 Kg a je dodávaná v modré kartonové krabičce s logem výrobce o rozměru 26x13x13 cm. Uvnitř krabičky je kartonová přepážka oddělující láhev od zátky jako ochrana před vzájemným poškrábáním, či rozbitím. Dále nad rámec balení od výrobce balíme každou láhev do jemného hedvábného papíru a dále do bublinkové fólie jako 100% ochranu během transportu.

 

Láhev Quadro 850 ml můžete rozšířit o další výrobky kolekce Quadro, jako je meníš láhev o objemu 500 ml, dále džbán, skleničky na whisky a vysoké long skleničky. Kolekce Quadro patří k oblíbeným a dlouhodobě často prodávaným produktům z čirého crystalite.

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace