Láhev Wave, crystalite, objem 750 ml

Kód výrobku:
C4C911-1-99U29-075
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Wave
Objem:
750 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
1 053,- Kč
Láhev Wave, crystalite, objem 750 ml

Tato láhev jak je patrné nejenom z názvu, ale i vzhledu je inspirována mořskými vlnami. Působí velmi originálním a neotřelým vzhledem. Váza Wave má v půdorysu oválný tvar se zátkou ve tvaru koule o průměru 5,5 cm. Výška celé láhve je 31,5 cm, bez zátky pak 25,5 cm. Váha je 1,95 Kg.

 

Láhve dodáváme v dárkovém balení v modré, kartonové krabičce se zlatým logem výrobce. Velikost krabičky je 33x13x13 cm. Prostor v krabičce je rozdělen kartonovou přepážkou oddělující láhev od zátky, aby se minimalizovalo riziko poškození během přepravy. Nad rámec balení od výrobce, sami balíme láhve do hedvábného papíru a následně celý vnitřní prostor krabičky vyplňujeme bublinkovou fólii, aby bylo vše perfektně zafixované a abychom tak zajistili vždy maximální ochranu při přepravě zboží.

 

Láhev Wave je vyrobená z bezolovnatého crystalite, což je sklovina velmi podobná křišťálovému sklu. Jedná se o tlustostěnný, masivní výrobek, který je i přes svůj vzhled stabilní.

 

Kolekce Wave zahrnuje i skleničky ve stejném dekoru, popřípadě můžete láhev doplnit obyčejnými jednoduchými skleničky na whisky.

Související zboží

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace