Set Whisky Nemo 1+6, crystalite

Kód výrobku:
C99999-9-NEMO-000
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Nemo
Objem:
700ml + 6x320 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
2 299,- Kč
Set Whisky Nemo 1+6, crystalite
Set Whisky Nemo 1+6, crystalite

Set Whisky Nemo obsahuje láhev se zátkou a šest skleniček na whisky. Láhev má tvar polokoule s velmi tlustým dnem o tloušťce téměř 3,5 cm, díky kterému působí láhev Nemo robustně a také je i díky tomu značně těžká, má 2,1 Kg. Láhev má na výšku včetně zátky 22 cm a bez zátky jen 15,5 cm. Láhev má v půdorysu obdélníkový tvar o rozměru 18x6 cm. Stejně tak i zátka má seshora obdélníkový tvar o rozměru 5,5x3,5 cm. Objem láhve je 700 ml. Celkově působí láhev elegantním, nenuceným dojmem.

 

Skleničky Nemo mají u dna 4,5 cm v průměru a v horní části mají 10 cm v průměru s tím, že ze dvou protilehlých stran jsou jakoby vmáčknuté dovnitř, což dělá skleničky o něco zajímavější. Tvar skleniček shora je patrný z fotografie celého dárkového balení. Sklenička na výšku má 9,5 cm a každá váží 370 g. Objem každé skleničky je 320 ml

 

Celý whisky set Nemo je dodáván v dárkové, kartonové kazetě s logem výrobce. Kazeta má rozměr 36x31x19 cm a váhu 4,3 Kg. Každá sklenička, láhev i zátka mají svoje místo vytvořené z kartonových přepážek, díky čemuž je zajištěno, že se jednotlivé skleněné komponenty nemohou dotýkat a rozbít se o sebe navzájem. Nad rámec balení výrobce, ručně balíme láhev, zátku i každou jednotlivou skleničku do jemného hedvábného papíru a následně do bublinkové fólie, abychom v maximální možné míře zajistili fixaci a tím i bezpečnost skleněného zboží během přepravy.

 

Láhev Nemo můžete zakoupit i samostatně, není nutné si vždy kupovat celý set, pokud Vám to nevyhovuje, samozřejmě to stejné platí i o skleničkách.

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace