Set Whisky Casablanca 1+6, crystalite

Kód výrobku:
C99999-9-CASAB-000
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Casablanca
Objem:
700 ml + 6x 300 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
2 360,- Kč
Set Whisky Casablanca 1+6, crystalite
Set Whisky Casablanca 1+6, crystalite

Set Casablanca 1+6 obsahuje jednu láhev se zátkou a šest skleniček na whisky. Láhev Casablanca je opravdu impozantní, pyramidového tvaru se zátkou s ve tvaru obrácené pyramidy. Láhev má v půdorysu tvar čtverce o rozměrech 12x12 cm, který se směrem vzhůru zmenšuje na rozměr 7x7 cm. Kolem dokola se táhnou šikmé linie, na které pak volně navazují linie na zátce. Láhev má na výšku 28 cm a bez zátky 20,5 cm. Samotné dno je tlusté téměř 3 cm. Váha láhve se zátkou je 2,5 Kg (jenom zátka váží 0,25 Kg). Jedná se opravdu o těžkou láhev.

 

Skleničky Casablanca jsou opravdu přenádherné. Mají čtvercové dno o rozměru 6x6 cm a směrem vzhůru přechází sklenička do kruhového tvaru o průměru 9,5 cm. Sklenička na výšku má 9,5 cm. Na rozdíl od láhve se sklenička směrem vzhůru rozšiřuje ovšem šikmé linie mají s láhví společné. Váha jedné skleničky je 380 g.

 

Celý set je dodáván v jedné dárkové kartonové kazetě modré barvy s logem výrobce. V kazetě jsou segmenty pro každou skleničku, láhev i zátku. Nad rámec balení výrobce ručně každou skleničku, láhev i zátku balíme do světlého hedvábného papíru a následně do bublinkové fólie pro maximální možnou ochranu během přepravy zboží. Pokud kupujete Whisky set Casablanca jako dárek, je na zvážení, zda tento probalovací materiál před darováním neodstranit.

 

Skleničky Casablanca stejně tak i láhev je možné koupit i samostatně, nemusí se vždy kupovat v setu.

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace