Láhev Barley, crystalite, objem 750 ml

Kód výrobku:
C4KA82-1-99V75-075
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Barley
Objem:
750 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
1 065,- Kč
Láhev Barley, crystalite, objem 750 ml

Krásná a elegantní láhev. Láhev vyniká jemnými vertikálními vlnkami, které u dna vytváří tvar pravidelné šestilisté květinky. Zátka má tvar téměř dokonalé koule o průměru přibližně 5,5 cm. Lahev Barley je se zátkou vysoká 30 cm (bez zátky 24 cm). Průměr dna je 8 cm a v nejširším bodě má průměr 11 cm. Váha láhve je 1,9 Kg. Láhev Barley je vhodná především pro whisky a jiné drahé lihoviny a bezesporu bude elegantním doplňkem každého interiéru.

 

Jedná se o bezolovnatý výrobek, kde jsou olověné složky nahrazeny titanem. Tato surovina se nazývá crystalin či crystalite a má velmi podobné vlastnosti jako 24% olovnatý křišťál. Výhodou tohoto materiálu je jeho pevnost a odolnost.

 

Láhev Barley je dodávaná v modré, kartonové krabičce o rozměrech 31x13x13 cm s logem výrobce. Láhev je od zátky oddělena kartonovou přepážkou a celou láhev před odesláním balíme do hedvábného papíru a následně pečlivě celý prostor vyplňujeme bublinkovou fólii, abychom vždy zajistili, že Vám láhev Barley přijde v perfektním stavu.

 

Láhev Barley můžete doplnit o sklenice na whisky či vysoké long sklenice. Dále je možné sérií Barley doplnit o vázy, mísy a dózu.

Související zboží

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace