Láhev Apollo, crystalite, objem 550 ml

Kód výrobku:
C4C836-1-99P89-090
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Apollo
Objem:
550 ml
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
1 113,- Kč
Láhev Apollo, crystalite, objem 550 ml

Robustní a nepřehlédnutelná láhev Apollo okamžitě upoutá Vaší pozornost. Jedná se o láhev s šesti pravidelně zkosenými plochami s mohutným dnem o tloušťce 3 cm. Díky svému tvaru se láhev velmi dobře drží v ruce při nalévání. Zátka má taktéž zkosené plochy stejným směrem a dodává celé láhvi na majestátnosti. Výška lahve se zátkou je 29 cm, bez zátky 23 cm. Průměr láhve v nejširším bodě je 11 cm a u dna 10 cm. Váha láhve je 1,7 Kg.

 

Láhev Apollo je balena v modré, dárkové krabičce z kartonu s logem výrobce s rozměrem 29x13x13. Uvnitř krabičky je kartonová přepážka k oddělení zátky od láhve jako ochrana před rozbitím. Nad rámec balení výrobce, každou láhev balíme do hedvábného papíru a pečlivě pak celou láhev probalujeme bublinkovou fólií.

 

Láhev Apollo je vyrobená ze skloviny crystalite, což je obdoba křišťálového skla, kdy olověné složky jsou nahrazeny titanem, díky čemuž výrobek získá téměř totožné vlastnosti jako křišťálové sklo.

 

Láhev můžete rozšířit o další výrobky z kolekce Apollo: sklenice na whisky a vysoké sklenice (long), dále džbán, mísu a vázy.

© 2024 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace