Dóza Wave, crystalite, průměr 220 mm

Kód výrobku:
C5K937-1-99U29-220
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Barva:
Čirý crystalite
Dekor:
Wave
Obsah PbO:
0% - bezolovnatý crystalite
Průměr:
220mm
Způsob výroby:
Automatizovaná strojní výroba
Země původu:
Česká republika
823,- Kč
Dóza Wave, crystalite, průměr 220 mm

Dóza Wave je inspirována mořskými vlnami, které jsou z vnější strany velmi výrazné a rozhodně jde o velmi výrazný dekorační prvek v interiéru. Jedná se o nepravidelně tvarovanou dózu elipsovitého tvaru a i samotné víčko má velmi atypický tvar. Dóza Wave má poměrně malé dno o velikosti 8x6,5 cm, naopak v nejširším bodě má průměr 22 cm. Výška dózy včetně víčka je 20 cm bez víčka pak 10 cm. Výška úchytky/stopky na víčku je 5 cm. Váha celé dózy je 2,5 Kg. Vnitřní stěna dózy je hladká.

 

Dóza je vyrobená z bezolovnatého křišťálu, tzv. crystalite, kde jsou olověné složky nahrazeny titanem, díky kterému dóza Wave 220 mm dosáhne téměř stejných vlastností jako křišťálové sklo, co se lomu světla a zvonivosti týče. Dózu dodáváme v originální modré krabičce s logem výrobce o velikosti 23x21x17 cm. Miska a víčko jsou od sebe odděleny kartonovou přepážkou pro zamezení vzájemných dotyků, které by mohly způsobit poškrábání či rozbití. Taktéž celý vnitřek krabičky pečlivě probalujeme bublinkovou fólii pro maximální ochranu zboží během transportu.

 

Kolekce Wave je poměrně rozsáhlá, zahrnuje mísy, dózy, nástolec, talíř, vázu, láhev, malé skleničky i šálky na čaj. Rozhodně doporučujeme dózu Wave 220 mm zkombinovat i s některým z výše uvedených produktů.

Související zboží

© 2023 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace