Váza Hoarfrost, barva čirý křišťál, výška 255 mm

Kód výrobku:
Z51653
Dostupnost:
Skladem 5 ks
Barva:
Čirý křišťál
Dekor:
Hoarfrost
Obsah PbO:
24 %
Výška:
255 mm
Způsob výroby:
Ruční výroba
Země původu:
Česká republika
1 994,- Kč
Váza Hoarfrost, barva čirý křišťál, výška 255 mm
Váza Hoarfrost, barva čirý křišťál, výška 255 mm

Hoarfrost v překladu znamená jinovatku či námrazu a přesně tohoto efektu se snažili skláři docílit u této jedinečné vázy. Ve středové části jsou hluboké nepravidelné výbrusy, ve kterých se díky křišťálové sklovině nádherně odráží světlo, hrající všemi barvami. Vrchní část je ručně vymatovaná a spodní část zůstala čirá. Váza působí velmi odlehčeným a střídmým dojmem s puncem jedinečnosti, hodící se jak do tradičních tak i velmi moderních interiérů.

Pokud svou vázu umístíte na místo, kam na ní budou padat sluneční paprsky nebo poblíž umělého osvětlení, odmění Vás nádhernou podívanou s brilantními odlesky. Budete mít pocit, jakoby byla váza doslova posetá diamanty. Křišťálová váza Hoarfrost bude skvělým doplňkem Vašeho domova, ať už s kyticí nebo bez ní.

Jedná se o 100% ruční výrobu od vyfouknutí, broušení až po poslední úpravy. Je vyrobena českými skláři z kvalitní křišťálové skloviny s 24% obsahem olova. Díky nepravidelným brusům je každá váza skutečným originálem a unikátem a neunikne pozornosti žádné návštěvě.

Hmotnost vázy je přibližně okolo 1,7 Kg a je velmi stabilní a vhodná i pro větší květinové vazby. Průměr dna je 75 mm a průměr vrchního okraje je 85 mm.

© 2021 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace