Váza Kometa, barva čirý křišťál, výška 305 mm

Kód výrobku:
Z51649
Dostupnost:
Skladem 3 ks
Barva:
Čirý křišťál
Dekor:
Kometa
Obsah PbO:
24 %
Výška:
305 mm
Způsob výroby:
Ruční výroba
Země původu:
Česká republika
3 090,- Kč
Váza Kometa, barva čirý křišťál, výška 305 mm
Váza Kometa, barva čirý křišťál, výška 305 mm
Váza Kometa, barva čirý křišťál, výška 305 mm

Křišťálová váza s klasickým českým brusem Kometa. Jedná se o středně velkou vázu vejcovitého tvaru o výšce 305 mm. Váza je i díky své váze 3,3 Kg velmi stabilní a je vhodná i pro velké a vysoké květinové vazby. Průměr dna je 90 mm, průměr vrchní části váze je 100 mm, tloušťka skloviny je přibližně 10 mm.

Brus kometa vychází z klasické bohatého brusu 500PK, působí však modernějším a lehčím dojmem. Krása vázy vynikne především na světle, kde díky použité křišťálové sklovině můžete obdivovat nádhernou hru lomu světla v každičkém brusu. Výhoda větších váz je, že působí dominantním dojmem, ať už do ní umístíte kytici nebo jí necháte umístěnou samostatně. V naší nabídce naleznete celou řadu produktů se stejným brusem Kometa a snadno tak můžete rozšiřovat svou sbírku, která pak bude působit kompaktněji. Mimo čirou sklovinu se brus užívá i u barevného křišťálu či klasického bezolovnatého skla.

Váza je ručně foukaná i broušená a je dodávána v dárkové krabičce. Před expedicí je krabička vždy důkladně vystlána výplňovým materiálem, aby došlo k maximální ochraně při jejím transportu.

© 2020 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace