Váza Kometa, barva čirý křišťál, výška 305 mm

Kód výrobku:
Z51649
Barva:
Čirý křišťál
Dekor:
Kometa
Obsah PbO:
24 %
Výška:
305 mm
Způsob výroby:
Ruční výroba
Země původu:
Česká republika
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Váza Kometa, barva čirý křišťál, výška 305 mm
Váza Kometa, barva čirý křišťál, výška 305 mm
Váza Kometa, barva čirý křišťál, výška 305 mm

Křišťálová váza s klasickým českým brusem Kometa. Jedná se o středně velkou vázu vejcovitého tvaru o výšce 305 mm. Váza je i díky své váze 3,3 Kg velmi stabilní a je vhodná i pro velké a vysoké květinové vazby. Průměr dna je 90 mm, průměr vrchní části váze je 100 mm, tloušťka skloviny je přibližně 10 mm.

Brus kometa vychází z klasické bohatého brusu 500PK, působí však modernějším a lehčím dojmem. Krása vázy vynikne především na světle, kde díky použité křišťálové sklovině můžete obdivovat nádhernou hru lomu světla v každičkém brusu. Výhoda větších váz je, že působí dominantním dojmem, ať už do ní umístíte kytici nebo jí necháte umístěnou samostatně. V naší nabídce naleznete celou řadu produktů se stejným brusem Kometa a snadno tak můžete rozšiřovat svou sbírku, která pak bude působit kompaktněji. Mimo čirou sklovinu se brus užívá i u barevného křišťálu či klasického bezolovnatého skla.

Váza je ručně foukaná i broušená a je dodávána v dárkové krabičce. Před expedicí je krabička vždy důkladně vystlána výplňovým materiálem, aby došlo k maximální ochraně při jejím transportu.

© 2021 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace