Váza Dune, barva azurová, výška 180 mm

Kód výrobku:
161841
SKP kód:
7488450078D27180109A
Dostupnost:
Skladem 5 ks
Barva:
Azurová
Dekor:
Dune
Obsah PbO:
24 %
Výška:
180 mm
Způsob výroby:
Ruční výroba
Země původu:
Česká republika
2 569,- Kč
 Váza Dune, barva azurová, výška 180 mm

Dekor užitý na křišťálové váze je inspirován písečnými dunami. Jedná se o velmi dekorativní vázu z barevného křišťálu azurové barvy, kde jsou ve spodní a centrální části pravidelné a hluboké vertikální brusy, které vázu opticky prodlužují. Ve vrchní část je pak tvořena horizontálními výbrusy v elegantních vlnách - dunách. Barevná sklovina je v této části ručně vybroušena a vymatovaná. Díky hlubokým a vyleštěným brusům s nádhernými odlesky působí křišťálová váza jako skutečný klenot. Matované vlny pak dodávají na zajímavosti a eleganci.

Váza má tvar písmene Y, je vysoká 180 mm, průměr dna je 60 mm a vrchní části 80 mm. S ohledem a svou výšku a tvar je vhodná pro menší kytice a to jak horizontálního tak i kulatého tvaru. Váhá vázy je přibližně 600 g.

Jedná se o zcela ruční výrobu od vyfoukání, broušení, leštění až po matování. Na výrobu barevného křišťálu byla použita nejkvalitnější křišťálová sklovina s obsahu 24% oxidu olovnatého, čímž získává křišťál vyšší jas, třpyt a nádherný lom světla v brusech, ale získává také na houževnatosti a odolnosti.

© 2019 Top Crystal Trade s.r.o. | Webdesign Next Vision
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace